Продавець Інтернет-магазин "3G Iнтернет Cвiт" розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1888 відгуків
+380 (99) 777-79-45
+380 (96) 777-78-45
+380 (63) 888-82-84
+380 (50) 888-82-94
площа Інженерна, 1, офіс 507, Запоріжжя, Україна
3g-internet-svit
Залишити відгук

Архітектори і художники бачать світ по-іншому, але чому?

Архітектори і художники бачать світ по-іншому, але чому?

Але тепер вчені з UCL визначили, що архітектори, художники і скульптори розуміють простору по-різному як у співвідношенні інших людей, так і один від одного.

 

 

 

Це досить цікаво, тому що люди не народжуються архітекторами або художниками - вони вчаться бути ними. Значить це якість як з'являється на людях у процесі навчання. Коли ви попросите людини описати місце чи об'єкт, художник, очевидно, спробує описати, що-те, що ми бачимо тільки з нашої точки зору, оскільки це двовимірний образ. Між тим архітектори зовсім інші - вони будуть говорити про шляхи навколо об'єкта, його межах, оточенні і т. Д. У цьому дослідженні взяли участь 32 особи - 16 були професіоналами (архітектори, художники або скульптори), а 16 були всього лише контрольною групою. Їм було показано зображення Google Street View, картина базиліки Святого Петра та комп'ютерну сюрреалістичну сцену, а потім вони повинні були описати, що вони бачили.

Вчені проаналізували свою промову з допомогою нового методу, званого аналізом когнітивного дискурсу, в якому підкреслюються аспекти думки, що лежать в основі мовного вибору. Іншими словами, він дозволяє аналізувати розумовий процес, виражений мовою. І тому художники описали те, що вони бачили, як 2D-зображення, і архітектори, орієнтовані на межі і простір, як тривимірне зображення. Цікаво, що художники назвали найвіддаленіші об'єкти «спиною», а архітектори «кінець». Тим часом звичайні люди не прикладали багато зусиль, щоб описати, що їм було показано взагалі.

Итак, что на первом месте - ум или профессия? Ученые говорят, что это не улица с односторонним движением. Люди, которые сосредотачиваются на простом изображении с их точки зрения, с большей вероятностью станут художниками, а те, кто любят исследовать пространства и 3D-формы, более заинтересованны в изучении архитектуры. Клаудиа Сиалэна, первый автор исследования, сказала: «В своей повседневной работе художники и архитекторы имеют повышенное понимание своего окружения, которое, судя по всему, оказывает глубокое влияние на то, как они представляют пространство». И теперь ученые с нетерпением ждут продолжения таких исследований.

Это может показаться просто интересной темой, но то, как мы понимаем и описываем пространство, очень важно. Сколько раз вы находились в ситуации, когда вам нужно было описать, где вы находитесь, но не хватает слов, чтобы действительно рисовать изображение в чужой голове? Ученые надеются увидеть, как профессия влияет на пространственное познание, и посмотреть, как это знание может быть использовано в практическом плане.

Якщо вас зацікавила ця тема, ви завжди зможете знайти більше інформації в інтернеті, а допоможе вам у цьому наш асортимент 3G модемів!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner