Продавець 3G Internet Svit розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1921 відгук
+380 (99) 777-79-45
+380 (96) 777-78-45
+380 (63) 888-82-84
+380 (50) 888-82-94
площа Інженерна, 1, офіс 507, Запоріжжя, Україна
3g-internet-svit
Залишити відгук

Як тварини чують музику

Як тварини чують музику

Прийнято вважати, що основним і самим важливим органом слуху у людини і тварин є вуха. Буквально всі тварини, яких ми бачимо на вулиці, в зоопарках або на природі реагують на наш поклик і інші звуки поворотом голови або вух. Звірі, у яких відсутні ці органи слуху не є глухими. Просто вони приймають і вловлюють звуки зовсім іншим чином, не схожим на людське сприйняття.

Як же працює організм, якщо відсутні вуха. Для того, щоб пояснити такий спосіб взаємодії органів і навколишнього середовища досить згадати того самого коника з популярної пісеньки. Вони, як і цвіркуни, замість звичного способу використовують спеціальні сенсори, розташовані на передніх лапках. Вони покриті особливою чутливою мембраною. Дивно, але вони допомагають комах вловлювати звукові хвилі з неймовірно малою амплітудою (вона дорівнює приблизно діаметру атома водню). Окремі види сприймають навіть мінімальні зміни навколо себе. Це відноситься і до сейсмічної активності. Таким чином, вони раніше багатьох побратимів-тварин здатні перебратися в більш безпечну зону перш, ніж почнеться землетрус або інший катаклізм.

Риби теж обділені вухами. По суті вони просто заважали б їх обтічності і, можливо, здібності плавати. Однак слух у них більш ніж на висоті. Все тіло вкрите маленькими, ледь помітними, отворами. Будь-які коливання води перетворюються на хвилі звуку і «приймаються» цими рецепторами. Імпульси надходять прямо до плавального міхура, який, у свою чергу, посилює надходять звуки. В такому форматі вони «переходять» до внутрішнього вуха і мозку для подальшої обробки.

Унікальними є і кити, які сприймають все через горло. Звідти до внутрішнього вуха веде спеціальний канал. А у крокодилів вуха насправді є, але їх важко помітити. Вони приховані перетинками для комфортного перебування під водою. Середнє вухо представлене лише однією кісткою, яка проводить звук всередину. Хоча вчені стверджують, що крокодили володіють чудовим слухом допомогою сприйняття коливання води своїми «датчиками».

Але як же всі ці тварини відрізняють просто звук від мелодії. Напевно ті, у кого вдома є коти, собаки або рибки намагалися зрозуміти, як їхній улюбленець буде реагувати на ту чи іншу композицію. Це питання було ретельно вивчене фахівцями з різних країн і сфер діяльності і результат не змусив себе чекати наші вихованці можуть розділити музику на вподобану і не сподобалася.

Більш точно сказати не можна, принаймні поки що. Все пов'язано з тим, що навіть люди сприймають музичні композиції абсолютно по-різному. Та чи інша музика здатна викликати асоціації, емоції і масу інших деталей. Прорахувати і зробити єдиний висновок щодо звірів – неможливо.

Слух вихованців відрізняється від нашого. Він гостріше, діапазон набагато ширше, тому для них жанри рок і класика можуть звучати однаково. Для них це величезна комбінація різних звуків і вони не завжди можуть бути приємними. Однак композитор Д. Теи вирішив провести власний експеримент і створив унікальні мелодії для котів. У них звучить барабанний дріб, яка з часом прискорюється до частоти відповідної котячому урчанию. За запевненням автора, записувати просто бурчання марно, так як коти швидко стають байдужими до нього. Тому необхідно зацікавити їх різноманітними маніпуляціями зі звуком.

Також Девід довгий час вивчав осцилограми бурчання і виявив, що окремо взятий звук складається з двох. Це здвоєні удари, які нагадують швидке биття серця. Людина не може їх почути – у пухнастих все йде набагато інакше. Поверх цього були накладені нявкають кошенята в самому високому діапазоні. Після чого в хід вступає скрипка, оброблена через комп'ютер. Починаючи з 2003 віолончеліст композитора створює мелодії для пухнастих вихованців. Це дозволяє команді Теи працювати над власною теорією музики. Основним її аспектом є те, що при програванні свідомість «відключається» і звук доходить до глибини людського розуму, пробуджуючи емоції і штучно формуючи перебування плоду в утробі, коли мозок ще не сформувався.

По его мнению, подобный подход одинаково влияет как на людей, так и на братьев наших меньших. По мнению автора, расслабляющие композиции по мнению человека совпадают с пульсом его матери, а скрипка напоминает женский голос. И в этом нет никакого случайного совпадения. Уже несколько лет Теи занимается написанием песен и выпустил альбом для кошек и даже провёл ряд тестов с этими питомцами.

А ми для зручного і комфортного прослуховування музики пропонуємо вам придбати портативну акустику і Bluetooth-колонки за найвигіднішими цінами. У нашому каталозі маса цікавих моделей від провідних брендів, які зацікавлять навіть самого скептичного покупця. За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами, вказаними на сайті.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner