Продавець Інтернет-магазин "3G Iнтернет Cвiт" розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1899 відгуків
+380 (99) 777-79-45
+380 (96) 777-78-45
+380 (63) 888-82-84
+380 (50) 888-82-94
площа Інженерна, 1, офіс 507, Запоріжжя, Україна
3g-internet-svit
Залишити відгук

Як працює Біометричне сканування? (Частина 2)

Як працює Біометричне сканування? (Частина 2)

Біометрика - це особливий протокол безпеки. Використовуючи концепції безпеки спеціальне кодування, яке буде унікальним для кожної людини, ви можете бути впевнені в особистості аутентификатора. Ми бачили біометричні технології в науково-фантастичних фільмах, і щодня ми використовуємо аутентифікацію відбитків пальців на наших смартфонах. Тепер давайте продовжимо розбирати види біометричної аутентифікації і дізнаємося, як вони працюють.


Сітківка: У цій біометрику людина ідентифікується унікальним зразком кровоносних судин в задній частині ока. Сканування сітківки в точності поступається лише ДНК. Для сканування сітківки в око світить промінь інфрачервоного світла з низькою енергією. Сітчасті кровоносні судини поглинають світло легше, ніж оточуюча тканина, створюючи відображає відбиток зразків сітківки.
У 1935 році медичний журнал штату Нью-Йорк опублікував концепцію ідентифікації сітківки. Сорок років потому, в 1975 році технологія дійшла до можливості втілення, і пристрій пішло в розробку. У 1981 році був випущений перший комерційний сканер сітківки.

Райдужна оболонка: при біометричної ідентифікації через райдужну оболонку виявляються складні структури райдужної оболонки з ближньої інфрачервоної підсвічуванням. Текстура райдужки формується ще у внутрішньоутробному віці. У ідентичних близнюків різні візерунки райдужки, і навіть у лівих і правих око одного і того ж людини різні візерунки райдужної оболонки. Сканування можна знімати за допомогою прозорих контактних лінз, окулярів і не дзеркальних сонцезахисних окулярів.

Унікальність райдужної оболонки відзначалася ще в часи стародавнього Єгипту і стародавньої Греції. У 1949 році британський офтальмолог порівняв архітектуру райдужки з відбитком людини. До 1980-м рокам концепція ідентифікації райдужної оболонки була запатентована. У 1994 році був випущений патент на комп'ютерні алгоритми ідентифікації райдужної ідентифікації з обробкою зображень, витягом ознак і зіставленням. Потім в 2006 році сканування райдужної оболонки стало міжнародних стандартизованих біометричним методом для електронного паспорта. Через десятиліття в 2016 році в індійській урядової базі даних сканування райдужок було зареєстровано 1 мільярд осіб. У тому ж році в США було зареєстровано 434 000 райдужних оболонок, оскільки ФБР запустила експериментальну програму в 2013 році.

Особа: Існує кілька методів розпізнавання особи. Традиційні методи витягають тільки лицьові орієнтири. 3D розпізнавання вловлює риси незалежно від освітлення або кутів огляду.
Аналіз текстури шкіри - це вторинна метрика, яка підвищує можливості розпізнавання. Термічне розпізнавання обличчя розпізнає риси обличчя, навіть коли люди носять капелюхи, окуляри або завдали макіяж.

У 1960-х роках була розгорнута перша система розпізнавання осіб, але адміністратора довелося вручну знаходити такі функції, як очі, ніс і рот. До 1970-м рокам технологія просунулася до автоматичного розпізнавання функцій. Протягом наступних двох десятиліть були досягнуті успіхи в методах розрахунку і підходах. У 2001 році зображення Super Bowl були зіставлені з базою даних цифрових помилок, в результаті чого виник публічний діалог про конфіденційність. Станом на 2016 рік база даних ФБР включала 52 мільйони осіб, близько 1/3 американців.

Голос: це популярна біометрична методика для віддаленої аутентифікації з-за широких можливостей доступу та передачі даних для телефонів і комп'ютерних мікрофонів. Фізична структура голосового апарату визначає акустичні картини, а індивідуалізоване поведінка включає в себе рух рота, голосу і звуків.

У 1960 році шведський професор визначив зв'язку між фізіологією і конкретними звуками. Потім в 1976 році ВПС США використовували прототип голосової автентифікації, створений Texas Instruments. Технології перевірки спільно розвиваються з розпізнаванням мови.

Підпис: розпізнавання статичної підпису - це візуальне порівняння аутентифицирующей підписи із збереженою підписом. Але динамічне розпізнавання підпису додає просторові координатні вимірювання, чутливість до тиску і нахилу пера до точок даних.

Клавіша: цей метод ідентифікації аналізує унікальні шаблони в манері людини і ритмі набору тексту. Це відноситься до 1960-м рокам, коли телеграфним операторам вдалося ідентифікувати один одного по ритму натискання. Це не перевірка справжності pass / fail, а вимір достовірності.

Хода: У цій поведінкової біометрику циклічний рух ходьби є ненав'язливим ідентифікатором. На таку технологію, як і раніше впливають взуття, рельєф, втома, травма і проходження часу.

Вушна раковина: Геометричні ідентифікаційні характеристики включають в себе висоту вуха, відповідні кути і внутрішню криву вуха. Це стабільна біометрика, яка не змінюється в міру старіння людей. Одна з переваг полягає в тому, що ідентифікація може відбуватися на відстані.

Запах: Собаки-шукачі історично використовуються для відстеження людини за запахом. Первинний запах людини стабільний з плином часу. Вторинні запахи містять складові частини, які змінюються з урахуванням дієти і факторів навколишнього середовища. Третинні запахи отримують ззовні (лосьйони, мило, парфумерію тощо). Система собачого оповіщення і раніше вимагає досліджень по сигнатурі цільового запаху і механізму виявлення.

Потові залози: Ця нова біометрика використовувалася як вторинний фактор ідентифікації відбитків пальців, щоб розрізняти живий палець і муляж.

Губи: Використовується в поєднанні з аутентифікацією особи, ідентифікація включає в себе націлювання на унікальні характеристики, такі як розмір верхньої і нижньої губ, борозен, канавок і відстань між лініями і штрихами.

Мова: біометричний важко підробити. Ідентифікація заснована на кольорі, геометричною формою і фізіологічної текстурі мови.

На цьому все. Якщо вас зацікавила дана тема можете продовжити її вивчення в інтернеті, а бути постійно на зв'язку вам допоможуть наші портативні роутери і модеми!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner