Бездротові зарядки наступають
Сьогодні різноманітні електронні гаджети є у всіх: від смартфонів до самих дивовижних девайсів. Вони допомагають нам у роботі, дозволяють приємно провести час, проте всі вони марні, коли рівень заряду акумулятора стає менш 10%. У таких ситуаціях ні про які дзвінки або повідомлення не може бути й мови. Щоб уникнути такої ситуації інженери з усього світу вже давно працюють над універсальними методами підзарядки пристроїв, щоб у кожного користувача була можливість швидко отримати доступ до електрики. Альтернативним варіантом є пошук способу портативного механізму для підзарядки, за типом Power Bank, але без проводів і кабелів. Таких технологій існує декілька, але зараз найдоступніша – це технологія електромагнітної індукції. Дослідження дозволили протестувати кілька зарядних станцій.
Суть функціонування полягає у передачі струму буквально «по повітрю». За це відповідає індукційна котушка. При підключенні додаткового живлення утворюється магнітне поле. Якщо ж поруч покласти ще одну котушку, без харчування, то вона буде джерелом електричного струму. Щоб втілити магнітну індукцію в конкретний пристрій необхідно врахувати кілька факторів. По-перше, котушки повинні бути розташовані близько один до одного. Якщо їх відсунути трохи далі, то процес буде перерваний.
У практиці можуть бути задіяні два способу бездротової зарядки. Перший варіант – це використання двох щільно прилягаючих один до одного котушок, внаслідок чого між ними утворюється магнітно-індуктивний полі. Другий – це ті ж котушки, але слабо пов'язані, тобто магнітно-резонансний метод.
І все-таки лідируюче місце займає перший варіант, технологія MI, яка об'єднала всі поняття з цієї сфери метод Qi. Вона призначена не тільки для телефонів і смартфонів, але і для більш потужних девайсів. Не виключено, що наступні покоління моделей будуть більш компактними і практичними, але поки що популярні лише ті, що використовуються в парі з мобільними телефонами.
Бездротовий тип зарядки вже задіють популярні бренди. Він вбудовується в провідні на ринку флагмани, наприклад, Samsung Galaxy S6 (S7, S8), Nokia Lumia 810 (820, 822 та ін), Motorola Droid і безліч інших виробів. Існує і список девайсів, які працюють разом зі спеціальними приймачами, які працюють «на повітрі», куди входять моделі від компанії Apple, Huawei, Samsung та ін.
Всі ці гаджети можуть працювати в бездротовому форматі як самостійно, так і за допомогою додаткового приймача. Основних виробників таких пристроїв немає. Хоча один час велика компанія Ikea виготовляла особливу меблі зі спеціальними інтегрованими котушками для передачі енергії. Користувач буквально може покласти телефон на стіл або диван, і він почне заражатися. Цей механізм починає працювати лише тоді, коли стикається з девайсом і «засинає», коли його немає поруч.
На меблях вони не зупинилися і залучили двох популярних виробників: Xvida і Mophie. Вони ще не набули широкого розголосу, однак пропонують споживачам різноманітні аксесуари для будинку і автомобіля з функцією бездротової зарядки. Їх продукція оснащена всілякими специфікаціями і функціями і постійно модернізується. Не дарма ходить слух, що наступна модель iPhone буде оснащена котушкою-приймачем і не буде містити ніяких кабелів. Якщо це так, то нас очікує всіляке кількість різних Qi-зарядок.
Деякі виробники вже активно випускають аксесуари для «яблучного» бренду. Xvida демонструє чохли для iPhone 7 Plus і інших виробів. Всередині знаходиться індукційний приймач, який передає енергію безпосередньо до акумулятора. Додаткові роз'єми, а саме Lightning і mini jack 3.5 присутні в корпусі.
І тим не менше, кількість бездротових зарядок зростає з кожним днем. Єдиний недолік – це широкий спектр, а не «заточенность» під певну модель смартфона. З-за цього батарея пристрою виходить з ладу раніше, ніж потрібно. Ми ж пропонуємо вам потужні зовнішні акумулятори, які мають ряд захисних механізмів. Вони не зашкодять ні Power Bank, ні батарею телефону в процесі використання. А значить, ваші гаджети прослужать вам довгий термін в повній цілості!
- Швидкість інтернету до 150 Мбіт/с? Швидко, але вже не дивує. Для сучасних портативних Wi-Fi роутерів це давно стало нормою. Але що, якщо показники швидкості можуть перевищити цей показник в цілих 2 рази?!
- Представляємо вам новий пристрій у сфері найпотужнішого 4G LTE обладнання – Wi-Fi роутер Alcatel Y858.