Що потрібно знати про зовнішні акумулятори PowerBank? Заряди свій гаджет!
Абсолютно всім знайома ситуація, коли заряд на телефоні або планшеті майже закінчився, а у вас ще багато важливої роботи і немає можливості зарядити девайс. Звичайно ж, можна спробувати самостійно продовжити йому «життя»: зменшити яскравість екрана, відключити деякі функції, закрити програми та ін.
Минув той час, коли людина задовольнявся лише одним смартфоном. Сьогодні як у студента, так і у ділової людини у використанні є як мінімум два, а то і три гаджета. Незмінним залишається лише одне – проблема живлення телефону.
І ось тут на допомогу приходить PowerBank. Насправді, ці маленькі рятівники всього за два роки заполонили ринки всіх країн, пропонуючи користувачам широкий асортимент моделей і дизайну. І як же визначитися з правильним вибором в цьому випадку?
Ємність.
У зовнішніх батареях вона вимірюється в міліампер-година (мА*год) і найчастіше написана на упаковці або корпусі (іноді в обох місцях). Зрозуміло, що гаджети з більшою ємністю будуть коштувати набагато дорожче і виглядати більш крупно. Багатьох з них володіють функцією підзарядки одночасно декількох пристроїв. Але щоб не заплутатися у всіх значеннях і точно вкластися у запланований бюджет, потрібно дещо знати про PowerBank. Їх ККД не дорівнює 100%, як вважають багато користувачів, а приблизно 80%. Все із-за того, що відсотки, що втрачаються в процесі передачі або перетворюються в тепло. Це правило відноситься і до батареї вашого електронного помічника. Як не крути, підзарядка смартфона через PowerBank розрахована на втрату певної частини енергії. Наочний приклад: iPhone 5S у 1570 мА*год можна буде повністю зарядити за допомогою акумулятора в 2500 мА*год
Фірмові виробники зарядок для відомих брендів завжди відображають на своїх товарах реальні показники ємності, об'єм якої будуть віддаватися пристрою. Так сумлінно надходять не всі азіатські виробники. Вони не вказують реальні дані, а пишуть вихідні показники і в результаті з'являється нова формула: Ємність = (Напруга акумулятора * його ємність) * ККД: вихідна напруга.
Приклад. Гаджет має 20000 мА*год, ККД = 80%, напруга батареї – 3,7 В, а вихідна – 5 Ст. Реальні показники наступні:
(3,7 В * 20000 мА*год) * 0,8 : 5 = 11840 мА*год
Інша проблема полягає в банальному невідповідність маркування. Користувачі часто стикаються з ситуаціями, коли пристрій з позначкою 20000 мА*год у дійсності віддає не більше 2000 мА*ч. Таке провертають виробники, які роблять все заради зниження собівартості продукту. Підтверджується навіть використання вже вийшли з ладу деталей.І це не рахуючи небезпеки в експлуатації.
Щоб не ризикувати, слід мати справу виключно з надійними і перевіреними виробниками. Тому що перевірити ємність батареї оперативно – неможливо ні під час купівлі, ні після неї.
Наш інтернет-магазин займається продажем тільки пристроями, які пройшли тест в нашому сервісному відділі і повністю відповідають заявленим характеристикам!
Сила струму.
Зображується точно також: або на корпусі, або на батареї і відповідає за струм в роз'ємах, через які заряджаються девайси. Цей показник управляє швидкістю зарядки, а певна техніка вимагає дотримання особливих параметрів.
Звичайний смартфон вимагає подачі струму силою 1А для повної підзарядки. Планшету необхідно 1,5-2А, iPad – 2,1 А. Більш ємні батареї з декількома роз'ємами (більше і меншою силою струму) підійдуть для тих, хто користується декількома пристроями.
Тип і безпека акумулятора.
Всі зарядні пристрої мають в своїй конструкції літій-іонні або літій-полімерні батареї, що володіють наступними перевагами:
• Дуже висока ємність;
• Немає ефекту пам'яті;
• Межі робочих температур досить великі.
Перший вид набагато надійніше друге і виготовляються на автоматичних лініях. Літій-полімерні збираються вручну. У них набагато менше циклів зарядки-розрядки. Але все ж вони володіють високою потужністю і більш різноманітним дизайном і формами.
Незважаючи на тип виготовлення, всі акумулятори погано переносять температури понад 40 градусів. Отже, прямі сонячні промені дуже згубно позначаться на їхній подальшій роботі.
Набагато серйозніше проблеми можна зустріти, отримавши використання неякісну батарею.Застарілі деталі і компоненти, пошкоджені плати та мікроконтролери нагріваються сильніше звичайних і є причиною поломки техніки і навіть виникнення пожеж. Так що не варто сильно економити на такому виробі, від неприємностей ніхто не застрахований.
Такий подарунок, як PowerBank припаде до душі кожному. Прагнення сучасної людини бути більш мобільним абсолютно виправдано. Лідер IT-сфери, світове консалтингове агентство Gartner опублікувала наступні прогнози на найближчий час, що стосуються збільшення обсягу вироблених мобільних девайсів.
Поставки по всьому світу (в тис. штук)
Тип пристрою | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 |
Планшети | 119 529 | 179 531 | 263 450 | 324 565 |
Мобільні телефони | 1 746 177 | 1 804 334 | 1 893 425 | 1 964 788 |
Гібридні мобільні пристрої | 9 344 | 17 195 | 39 636 | 63 835 |
Наведені аргументи лише підтверджують той факт, що PowerBank знаходиться в тренді всіх відомих подарунків світу на даний момент.
Зовнішній акумулятор,безумовно, стане улюбленим гаджетом вашого постачальника і покупця. Лише від вас залежить, як довго прослужить і наскільки зручним виявиться. Вибір такого пристрою вимагає точності і акуратності, потрібно врахувати всі необхідні характеристики і в разі успіху, власник PowerBank буде використовувати його протягом визначених 1,5 року (приблизно 500 циклів зарядки-розрядки).
Надаються девайсом функції багато компаній намагаються підкреслити яскравим і незабутнім слоганом, який коротко відобразить унікальність тієї або іншої моделі. Такий подарунок стане в нагоді всім, хто часто опиняється в ситуації «не зміг додзвонитися ― у мене сів телефон».
Купити зовнішній акумулятор Power Bank можна в нашому інтернет магазині.
- Швидкість інтернету до 150 Мбіт/с? Швидко, але вже не дивує. Для сучасних портативних Wi-Fi роутерів це давно стало нормою. Але що, якщо показники швидкості можуть перевищити цей показник в цілих 2 рази?!
- Представляємо вам новий пристрій у сфері найпотужнішого 4G LTE обладнання – Wi-Fi роутер Alcatel Y858.