Корзина
+380 (99) 777-79-45
+380 (96) 777-78-45
+380 (63) 888-82-84
+380 (50) 888-82-94
площа Інженерна, 1, оф. 507, Запорожье, Украина
3g-internet-svit

Отзывы о компании 3G Internet Svit

  • Віктор П.
    Отлично
  • Ялова Тетяна Миколаівна
    Отлично
  • Михайло П.
    Нейтрально

    Все прекрасно працює, рекомендую!

  • Покупатель
    Отлично
  • Анатолий
    Отлично

    Положительный .Товар в отличном работоспособном состоянии. Рекомендую

  • Олена З.
    Очень плохо
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Замовив акумулятор до мобільного 3G роутера.
    Мало того що приїхав він не новий, із царапинами, але ще й не робочий, 350грн, не дешевий.
    Зв'язатись з ними не просто: вайбер не вмикають, на пошту не відписують, дозвонився через півдня. Скинули адресу відправки для повернення, того ж дня відправив назад.
    Вчора вони його отримали, зі мною зв'язуватись ніхто не думає.
    До них дозвонитися за цілий день зміг після обіду, з іншого номеру. На мою вимогу повернути кошти сказали що через тиждень зі мною зв'яжеться сервісний центр.
    Одним словом гіршого магазину я вже давно не зустрічав. У вік цифрових технологій з ними зв'язатись не можливо ніяк. Або ігнорять клієнтів судячи із аналогічних відгуків.
    Категорично не рекомендую цей магазин, не купуйте тут нічого, на клієнтів начхати їм.
    Я багато купую на промі і на біглі, часто попадались брачні товари, чи просто товар не підходив, але без проблем продавці швидко закривали ці питання, повертали кошти чи міняли на інший товар. А цей магазин забив болт на клієнтів, чи свідомо тюхає брачний неякісний товар.
    Ще раз повторюю, обходьте цей магазин стороною, бережіть свій час і нерви.

  • Покупатель
    Отлично

    Со мной связали, спасибо решила все вопросы хорошая фирма

  • Евгений Г.
    Отлично
  • Сергій К.
    Отлично

    Были некоторые проблемы с заказом, но продавец все возместил, спасибо. Буду заказывать еще

  • Сергій К.
    Нейтрально
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    - К сожалению ошиблись, прислали не ту жижу.
    - Не уточнили никотин, парю нулевку, прислали 1,5.
    Забыл написать в комментах, но пытался позвонить, к сожалению уже видимо было не рабочее время. В целом конечно за такую цену нельзя поставить плохую оценку, но блин