Продавець Інтернет-магазин "3G Iнтернет Cвiт" розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1850 відгуків
+380 (99) 777-79-45
+380 (96) 777-78-45
+380 (63) 888-82-84
+380 (50) 888-82-94
площа Інженерна, 1, офіс 507, Запоріжжя, Україна
3g-internet-svit
Залишити відгук

Навушники – які бувають типи і для чого краще підходять.

Навушники – які бувають типи і для чого краще підходять.

Повна конструкція являє собою роз'єм TRS (саме він підключається до колонок або плеєра), шнур і двох чашок з амбушурами (з ними стикаються ваші вуха, ще називаються насадками або подушечками). Амбушюри виготовляються зі шкіри, поролону і велюру. Чим тонше матеріал, тим чіткіше звук (особливо добре чутно баси). Якщо ж матеріал товстий, то звучання буде більш глухе і притуплене. Це важливо знати всім меломанам.
Один комплект навушників-вкладишів або таблеток включає: чашечки, амбушюри, кабель і роз'єм. Якщо ми розглядаємо накладні або моніторні, то у них є ще обідок (наголов'я), який охоплює голову зверху або на потилиці.

схема навушники

схема всередині зовні

Отже, всі перераховані пристрої діляться на дві групи. Безпосередньо у вухо вставляються вакуумні, вкладиші і їм подібні у другій групі знаходяться ті, хто надівається на орган слуху – моніторні і накладні.

купити навушники

Накладні навушники (Chenyun CY-711) Вставні навушники (Xiaomi Huosai Piston v3)

Тут теж існують свої нюанси. Головним чином на прилягання навушників до вух відповідають амбушюри. Це м'які валики (подушечки), які відіграють роль посередника в проходженні звуку, а також захисник від звукоізоляції. Тип амбушюр circum-aural використовується в моніторних аксесуарах. Вони повністю охоплюють вухо і не дають звуку поширюватися назовні. У накладних ж використовується тип supra-aural, які відрізняються своєю низькою звукоізоляцією.
Чашечки під вставних навушниках ідентичні тим, що використовуються в накладних. Правда, розмір перших набагато менше, ніж амбушюри у других. Як результат користувач отримує компактність, але програє в якості звуку. Найкращу ізоляцію забезпечують вакуумні представники подібних пристроїв, так як вони вставляються безпосередньо у вушний канал. Звук навколишнього середовища також буде недоступний.
Герметична середовище, створюване вставними навушниками ідеальна для прослуховування музики. У свою чергу моніторні не можуть забезпечити своєму власникові той же ефект. Щільно прилягати будуть або така ж модель, але щільно прикривають вуха, або вставні.

купити вакуумні навушники

Вакуумні навушники (Awei Q7i) Навушники-вкладиші (EarPods)

У чому ж відмінність носіння тих чи інших аксесуарів? Багатьом людям досить дискомфортно від сторонніх предметів у вухах (деякі і зовсім цього не потерплять). Однак, вибір робиться на користь звукоізоляції і саме силіконові насадки в амбушюрах і акустична мембрана зможуть захистити вас від шуму зовнішнього світу. Не кажучи вже про високу якість басів. Але такі переваги спостерігаються не у всіх вставних акустичних приладді, наприклад, дешеві вкладиші.
Що стосується мембрани-випромінювача, то відмінність також грає важливу роль у виборі покупця. У всіх акустичних аксесуарів, які вставляються у вухо, розмір цієї мембрани становить 9-12 мм. А накладних ж вона набагато більше, понад 30 мм. В цьому і полягає їх особливість. Він чудово передають звучання і тому користуються більшою популярністю серед геймерів і власників домашнього кінотеатру.
Вкладні навушники значно поступаються в якості звуку, який в принципі залишається на середньому рівні. Ціна на такі аксесуари від 10$.

Для якої музики використовувати?

Щоб підібрати атрибути під свій музичний смак, варто дуже уважно поставитися до їх технічних характеристик і будовою.
Абсолютну ізоляцію для людини надають вакуумні (внутрішньоканальні) навушники. Всі звуки передаються по ізольованому повітряному каналу. Чиста передача звуку і повна герметизація, створюють найкращу атмосферу для програвання не тільки важкої музики, але і електронної, де присутня багато низьких частот. Але не варто їх використовувати любителям класики і акустики. Для них краще підійдуть накладні, так як їх головною особливістю є точна просторова передача мелодій зі сцени, а також відмінне звучання в верхніх і середніх частотах. Не обделим увагою і такий тип як відкритий або закритий, а також фірму виробника.
Поговоримо про зручність. Безумовно, легкість і комфортність використання вакуумних і вставних навушників завжди приваблювала покупців. Згадаймо хоча б холодну пору року, коли хочеться послухати музику в дорозі або на вулиці, але у випадку зі вставними навушниками зробити це дуже складно. Обідок може пошкодити зачіску, та й головний убір заважає.
Звичні для нас накладні помічники мають дуже громіздкий вигляд і по вулиці ходити з нимине зовсім зручно. Хоча якщо у вас завжди під рукою є рюкзак або велика сумка, то завдання спрощується. Ті, хто воліє гуляти без нічого, стикаються з подібною проблемою щодня.
Але тут є вихід. Багато виробники зробили конструкцію своїх виробів більш гнучкою і в одних – обідок йде на потиличну частину, а інші і зовсім його позбавлені.Навушники-кліпси мають амбушюри і чашки, які прикріплюються до вуха і не заподіюють зайвих незручностей.
Але хто б міг подумати, що вакуумні помічники можуть таїти в собі небезпеку. Наприклад, з-за повної звукоізоляції ви можете не помітити наближення машину або велосипедиста.
Мінус покупки вставних навушників в тому, що на прилавках магазинів упаковки з ними запаяні, а приміряти ні в якому разі не можна. Ось так і не вгадаєш. Будуть вони тобі впору або будуть випадати. Побачивши на вітрині відкриту коробку з акустичними аксесуарами не лякайтеся: хтось просто вирішив зробити примірку.

хороші навушники

Накладні навушники Вакуумні навушники Моніторні навушники

(JBL Synchros E30 Blue) (Beats by Dr. Dre urBeats Red) (Beats Studio 2.0 by Dr. Dre Black)
А що конкретно являють собою моніторні навушники? Можна з упевненістю сказати, що вони є найбільш складними по своїй збірці і досконалими серед своїх побратимів. Найкраще цей факт доводиться професіоналами, які використовують їх у процесі зведення звуку і запису музики.
Такі реквізити не дають сторонньому звуку заважати прослуховування музики завдяки наголов'я і амбушюрам, закривають вуха користувача. Вони виграють за якістю, але програють в розмірах.Абсолютно всі тональності без яких-небудь спотворень чітко і потужно відтворюються і потрапляють у вушний канал. Це як позитивну якість, так і негативне. Адже з такими навушниками можна почути реальне звучання відомих і улюблених композицій і залишитися розчарованим. Шанувальникам важкої музики варто бути обережними з вибором таких аксесуарів і не сильно сподіватися на звичне звучання басів.
Вони спеціально створені для тривалої роботи в студії і більшість меломанів використовують їх у побуті, так як вони зручні та якісні. І всі вибір залежить лише від вас і ваших музичних уподобань. Тільки ви вирішуєте платити за якість, але професійним музикантам без моніторних навушників ніяк не обійтися.Вони зручні і в домашніх умовах, а їх накладні побратими ― в плеєрах.
Моніторні навушники, залежно від форми чашок, бувають відкритими (контакт з навколишнім середовищем здійснюється за допомогою решітки) і закритими (чашечки щільно прикриті ззаду). Завдяки такій конструкції у другому випадку баси набагато чіткіше, але середні і високі частоти переважають у першому типі: ідеальні для акустичної, інструментальної та оркестрової музики.
І, нарешті, вибираючи такий варіант, не полінуйтеся подивитися на виробника. Саме якісне обладнання зможе надати лише компанія, що займається виготовленням професійної техніки для звукозапису. Одні з найвідоміших – JBL або Beats Studio.


А можна знехтувати проводами?

Таким питанням не тільки поставили, але і приступили до його вирішення багато виробників навушників. Це сміливе рішення було реалізовано не без підстав: будь-який покупець зацікавиться бездротовими навушниками, які не будуть обмежувати його в діях, і не будуть мішатися проводами. Вони дійсно полегшують діяльність: бігай, стрибай, займайся спортом – якомога, не розлучаючись з музикою.
Такі сучасні компактні помічники можуть відтворювати звук від телевізора і магнітофона за допомогою передавача, що працює на інфрачервоних хвилях або в діапазоні радіохвиль. У другому випадку радіус дії простягається на 100 м, але ІК навушники мають звук набагато краще. Як не крути, такі конкуренти все ж не здатні наздогнати провідні аналоги. А справа лише в додаткових деталях, схемах і різних компонентів, які лише заважають передачі звуку, а значить, створюють перешкоди. Додатковою платою за їх мобільність є і їх вага (приймач знаходиться безпосередньо в них).
Всі види акустичних атрибутів, які працюють на інфрачервоних променях, є аналоговими. Є інший тип, що функціонує на технології Kleer і Bluetooth. Такі пристрої позбавлені всіляких викривлень і виникають шумів, тим самим відпрацьовуючи всі недоліки подібних моделей і надаючи користувачеві високоякісне звучання.
Більше половини покупців становлять геймери, яким дуже важливий звук в процесі гри. Вимоги до таких навушникам вже інші: ставка робиться на точне позиціонування, а не на діапазон як у інших, так як гравцеві потрібно безпомилково знати все про джерело звуку.
Таким чином, на перше місце виходять закриті накладні навушники, надають і великий діапазон, і потужність передачі, не пропускаючи нічого зайвого в навколишнє середовище. Більш того, такий атрибут дозволяє сконцентруватися і абстрагуватися від сторонніх речей, що дуже важливо в ігровому процесі. Та й якщо у вас достатньо коштів для покупки, і ви багато граєте – такий аксесуар повністю окуплять себе і не дадуть вашим вухам втомитися від ігор.

Навушники Beats Powerbeats 2 Wireless Blue

Бездротові Bluetooth-навушники (Beats Powerbeats 2 Wireless Blue)
Корисними для любителів пограти виявляться і бездротові аксесуари. Вони дуже зручні і не дадуть проводах плутатися між собою, але позиціонування звуку в грі залишає бажати кращого.
Привабливим доповненням мають навушники з мікрофоном, які згодяться як в ігровому процесі. Так і в звичайному спілкуванні в мережі.


Отже, що можна сказати, ознайомившись з існуючими виробами?

Вибір навушників повністю залежить лише від покупця. Тільки він вирішує, як вставляти їх в вуха і чи варто взагалі це робити, якщо можна придбати накладні або моніторингові. Шанувальників у тих або інших акустичних приладдя маса. Це відноситься і до їх переваг. Нагадаємо, що для вкладишів – це економічність, портативність і зручність. У вакуумних висока звукоізоляція. Накладні найбільш безпечні і відмінно відтворюють звук. Чарівною формулою вважається висока якість і відсутність шкідливого впливу на вуха.
Якщо ви лише починаєте пробувати різні типи навушників, то почніть з недорогих і компактних. Це дозволить вам визначитися з тим, яких показників ви очікуєте отримати від покупок в подальшому і зможете з упевненістю переходити на фірмові та більш дорогі аксесуари, які відкриють вам звук таким, яким він створювався. Якість багато в чому залежить від розміру мембрани, що знаходиться в основі конструкції. Чим більше діаметр, тим ширше спектр відтворюваних частот у композицій. Щодо цього аспекту, гідний звук вам нададуть накладні та моніторні навушники, під вставних цей показник нижчий. Із-за маленької мембрани в першу чергу страждають баси.
Бажане якість залежить і від рівня вашого плеєра. Так що вибір повинен бути дуже уважним, щоб не переплачувати в майбутньому.

Шкоду на слух людини.


Існує поширена думка, що вакуумні навушники сильно впливають на слух. З-за частого використання органи слуху втомлюються і викликають головні болі. До певної міри це правда, але не забувайте, що їх звукоізоляція найкраща. Отже, лише від користувача залежить на яку гучність ставити свій телефон, адже сторонній шум і так не завадить. Середній гучності для шумного транспорту буде цілком достатньо, щоб детально розчути слова пісень.


Що таке прогрівання навушників?

Не багато замислювалися про те, що відразу ж після покупки новий виріб працює гірше, ніж старе. У цьому випадку це так! Їм просто потрібно як слід «разработаться», а точніше це необхідно мембран. Які поки ще недостатньо гнучкі.
Для нормальної роботи аксесуара існує кілька способів «розгону». Наприклад, вставити навушники в роз'єм смартфона або плеєра і включіть музику. Залишивши все в такому стані, мембрани з часом «розігріються» і трек заграє, так як треба. Другий варіант – це програвання особливої композиції, що містить рожеві або білі шуми. В них містяться абсолютно всі частоти і «прогрівання» протікає цілком рівномірно.
Якщо ви віддаєте перевагу тільки один певний жанр, то ідеальним методом розгону буде програвання відповідних композицій одного жанру. Так розробляється потрібний діапазон.
В кінцевому підсумку весь процес розігріву залежить від моделі навушників, обраних композицій і виробника. Комусь для цього вимагає кілька годин, комусь пару днів. Тривалість цієї процедури залежить від того, чи влаштовує вас отриманий звук. Вибір за вами.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner